Harjoitusajat

MC

Tärkeät päivämäärät:

Vanhempaininfo ti 15.9. klo 18.15

Nutturakoulu ti 22.9. klo 18.15

Tuomarikatselmus to 1.10. klo 17.00

Joukkuepäivä 3.10. n. klo 12.30-15

Valokuvaus la 10.10. klo 9.30-10

Syysloma pe-ke 9.10.-14.10.2020 (harjoitukset jatkuu to 15.10.)

Seuran joulujuhla ma 14.12.

Joululoma ma-su 21.-27.12.2020

Joulukuun tehopäivät ma-ti 28.12.-29.12.2020

Hiihtoloma ke-su 24.2.-28.2.2021


Ks. kilpailupäivät tästä.


31.8.2020Maanantai17.45-18.35Seuran avajaistapahtuma
VKO 36


1.9.2020Tiistai15:45-16:30

tekniikka 2 jää

valvoja: Jääskeläinen



16:45-17:30tekniikka 2 venyttely


16:15-17.00tekniikka 1 venyttely


17:15-18:05

tekniikka 1 jää

valvoja: Nevalainen





3.9.2020Torstai16:00-16:50

jää

valvoja: Nordström



17:00-18:00oheinen




5.9.2020Lauantai9:45-11:05

jää

valvoja: Jetsu



11:30-12:30tanssi studiolla
VKO 37


8.9.2020Tiistai15:45-16:30

tekniikka 2 jää

valvoja: Amor



16:45-17:30tekniikka 2 venyttely


16:15-17:00tekniikka 1 venyttely


17:15-18:05

tekniikka 1 jää

valvoja: Saloranta





10.9.2020Torstai16:00-16:50

jää

valvoja: Sinisalo



17:00-18:00oheinen




12.9.2020Lauantai10:30-11:30tanssi studiolla


12:00-12:50

jää

valvoja: Sivonen

VKO 38


15.9.2020Tiistai15:45-16:30

tekniikka 2 jää

valvoja: Amor



16:45-17:30tekniikka 2 venyttely


16:15-17:00tekniikka 1 venyttely


17:15-18:05

tekniikka 1 jää

valvoja: Sohlman

15.9.2020Tiistai 18.15vanhempaininfo




17.9.2020Torstai16:00-16:50

jää

valvoja: Toivonen



17:00-18:00oheinen




19.9.2020Lauantai9:45-11:05

jää

valvoja: Vilhunen



11:30-12:30tanssi studiolla
VKO 39


22.9.2020Tiistai15:45-16:30

tekniikka 2 jää

valvoja: Amor



16:45-17:30tekniikka 2 venyttely


16:15-17:00tekniikka 1 venyttely


17:15-18:05

tekniikka 1 jää

valvoja: Harju

22.9.2020Tiistai18.15nutturakoulu




24.9.2020Torstai16:00-16:50

jää

valvoja: Gradinar



17:00-18:00oheinen




26.9.2020Lauantai9:45-11:05

jää

valvoja: Jetsu



11:30-12:30tanssi studiolla
VKO 40


29.9.2020Tiistai15:45-16:30

tekniikka 2 jää

valvoja: Amor



16:45-17:30tekniikka 2 venyttely


16:15-17:00tekniikka 1 venyttely


17:15-18:05

tekniikka 1 jää

valvoja: Harju





1.10.2020Torstai17:00-18:20ensi-ilta




3.10.2020Lauantai9:45-11:05

jää

valvoja: Lampila



11:15-12:15tanssi painisali
VKO 41


6.10.2020Tiistai15:45-16:30

tekniikka 2 jää

valvoja: Amor



16:45-17:30tekniikka 2 venyttely


16:15-17:00tekniikka 1 venyttely


17:15-18:05

tekniikka 1 jää

valvoja: Nevalainen





8.10.2020Torstai16:00-16:50

jää

valvoja: Norström



17:00-18:00painisali




10.10.2020Lauantai9:30-10:00valokuvaus
VKO 42


15.10.2020Torstai16:00-17:00painisali


17:00-17:50

jää

valvoja: Palonen





17.10.2020Lauantai9:45-11:05

jää

valvoja: Saloranta



11:15-12:15tanssi painisali




18.10.2020Sunnuntai8:30-9:50

jää

valvoja: Sinisalo



10:00-11:00painisali
VKO 43


20.10.2020Tiistai15:45-16:30

tekniikka 2 jää

valvoja: Amor



16:45-17:30tekniikka 2 venyttely


16:15-17:00tekniikka 1 venyttely


17:15-18:05

tekniikka 1 jää

valvoja: Sivonen





22.10.2020Torstai16:00-17:00painisali


17:00-17:50

jää

valvoja: Sohlman





24.10.2020Lauantai9:45-11:05

jää

valvoja: Toivonen



11:15-12:15tanssi painisali




25.10.2020Sunnuntai8:30-9:50

jää

valvoja: Vikström



10:00-11:00painisali
VKO 44


27.10.2020Tiistai15:45-16:30

tekniikka 2 jää

valvoja: Amor



16:45-17:30tekniikka 2 venyttely


16:15-17:00tekniikka 1 venyttely


17:15-18:05

tekniikka 1 jää

valvoja: Vilhunen





29.10.2020Torstai16:00-16:50

jää

valvoja: Gradinar



17:00-18:00painisali




31.10.2020Lauantai9:45-11:05

jää

valvoja: Jetsu



11:15-12:15tanssi painisali