Harjoitusajat

AMOR

Tärkeät päivämäärät:

Vanhempaininfo la 26.9. klo 13.00

Tuomarikatselmus to 1.10. klo 17.00

Valokuvaus la 10.10.

Syysloma to-su 15.10.-18.10.2020

Syysleiri Vierumäellä pe-su 23.10.-25.10.2020

Seuran joulujuhla ma 14.12.

Joululoma ma-su 21.-27.12.2020

Joulukuun tehopäivät ma-ti 28.12.-29.12.2020

Hiihtoloma to-su 25.2.-28.2.2021


Ks. kilpailupäivät tästä.

VKO 37

RIIHIMÄKI







08.09.2020Tiistai15:45-16.30Jää, tekniikka 2 (Amor + mc )
Valvoja: Saarinen
08.09.2020Tiistai16:45-17.30Venyttelyt




09.09.2020Keskiviikko15:45-17.05Jää
Valvoja: Turkkila
09.09.2020Keskiviikko17:45-18:45Tanssi



Kimppakyydit

Tamminen, Turkkila, Viitaila, Valtanen, Vuorenmaa



13.09.2020Sunnuntai8.00-8.30Alkuverkka (Amor+Sol)
13.09.2020Sunnuntai8.30-9.50Yhteisjää Amor + Sol
Valvoja: (Sol)
13.09.2020Sunnuntai10.00-11.00oheinen

VKO 38

RIIHIMÄKI







15.09.2020Tiistai15:45-16.30Jää, tekniikka 2 (Amor + mc )
Valvoja: Turunen
15.09.2020Tiistai16:45-17.30Venyttelyt




16.09.2020Keskiviikko15:45-17.05Jää
Valvoja: Pelander
16.09.2020Keskiviikko17:45-18:45Tanssi



Kimppakyydit

Pelander, Hannola, Laakso
Niiranen, Mikkonen




20.09.2020Sunnuntai8.00-8.30Alkuverkka 
20.09.2020Sunnuntai8.30-9.50Jää
Valvoja: Valtanen
20.09.2020Sunnuntai10.00-11.00oheinen

VKO 39

RIIHIMÄKI







22.09.2020Tiistai15:45-16.30Jää, tekniikka 2 (Amor + mc )
Valvoja: Selin
22.09.2020Tiistai16:45-17.30Venyttelyt




22.09.2020Keskiviikko15:45-17.05Jää
Valvoja: Vuorenmaa
22.09.2020Keskiviikko17:45-18:45Tanssi



Kimppakyydit

Vuorenmaa, Valtanen, Turunen,Perttala, Saarinen






26.09.2020Lauantai11.00-12.50Jää
Valvoja: Viitaila
26.09.2020Lauantai13.00-14.00Oheinen
26.09.2020Lauantai13.00vanhempaininfo

VKO 40

RIIHIMÄKI







29.09.2020Tiistai15:45-16.30Jää, tekniikka 2 (Amor + mc )
Valvoja: Perttala
29.09.2020Tiistai16:45-17.30Venyttelyt




30.09.2020Keskiviikko15:45-17.05Jää
Valvoja: Pohjantähti
30.09.2020Keskiviikko17:45-18:45Tanssi



Kimppakyydit

Laakso, Pohjantähti, Rouvali, 
Selin, Salonen








1.10.2020Torstai17.00-18.20Tuomarikatselmus
Ohjelman ensi-ilta




4.10.2020Sunnuntai8.00-8.30Alkuverkka
4.10.2020Sunnuntai8.30-9.50Jää
Valvoja: Rouvali
4.10.2020Sunnuntai10.00-11.00Oheiset

VKO 41

RIIHIMÄKI







06.10.2020Tiistai15:45-16.30Jää, tekniikka 2 (Amor + mc )
Valvoja: Saarinen
06.10.2020Tiistai16:45-17.30Venyttelyt




07.10.2020Keskiviikko15:45-17.05Jää
Valvoja: Salonen
07.10.2020Keskiviikko17:45-18:45Tanssi



Kimppakyydit

Salonen, Tamminen, Viitaila, Turkkila, Hannola








10.10.2020Lauantai9.15-9.45Alkuverkka
10.10.2020Lauantai9.45-11.00Jää
Valvoja: Selin
10.10.2020Lauantai11.30-12.00Valokuvaus 
Painisali

VKO 42

RIIHIMÄKI







12.10.2020Maanantai16.30-17.30Oheinen
12.10.2020Maanantai17.45-18.35Jää
Valvoja: Tamminen
12.10.2020Maanantai 18.45-19.15Loppuverkka




14.10.2020Keskiviikko15:15-15.45Alkuverkka
14.10.2020Keskiviikko15.45-17.05Jää
Valvoja: Turkkila
14.10.2020Keskiviikko17.15-17.45Loppuverkka

(ei tanssia)





15.-18.10.2020Syysloma

VKO 43

RIIHIMÄKI







20.10.2020Tiistai15:45-16.30Jää Tekniikka 2
Valvoja: Vuorenmaa
20.10.2020Tiistai16.45-17.30Venyttelyt




21.10.2020Keskiviikko15:45-17.05Jää
Valvoja: Valtanen
21.10.2020Keskiviikko17:45-18:45Tanssi
Kimppakyydit:
Valtanen
Mikkonen
Niiranen
Pelander
Perttala





23.-25.10.2020Vierumäen
Leiri

VKO 44

RIIHIMÄKI







27.10.2020Tiistai15:45-16.30Jää Tekniikka 2
Valvoja: Hannola
27.10.2020Tiistai16.45-17.30Venyttelyt




28.10.2020Keskiviikko15:45-17.05Jää
Valvoja: Laakso
28.10.2020Keskiviikko17:45-18:45Tanssi
Kimppakyydit:
Laakso
Pohjantähti
Rouvali
Saarinen
Selin